30.6.2007 Tibet Dog Euro Erzhausen (D)

30.6. jsme byli na evropské klubové výstavě tibetských plemen v Německu.

 Převážnou část cesty na výstavu nás provázelo deštivé počasí a tak představa, že bude výstava venku nás moc netěšila. Naštěstí  se počasí umoudřilo a odpoledne už nám svítilo sluníčko, které nás provázelo až do neděle.  Takže nejen výstavu, ale i celý víkend jsme si mohli užít.
Výstava byla příjemná a přihlášený počet psů byl skvělý. Celkem se zúčastnilo 59 tibetských teriérů, takže se bylo rozhodně na co dívat.

Výstavy se zúčastnila i šambaláčata Bhoomi a Jimiček a také jejich máma Sannča. Všichni se pěkně předvedli a dostali pěkné hodnocení.
Takže jsme byli víc než spokojeni.


A'Jigme Lamleh Schambala - V4


Mocowodos X-Model Xanthia (Sanna) - V3


Bhoomi Lamleh Schambala - V2, res. JCAC

Samozřejmě jsme nezapomněli udělat i jednu rodinnou fotku. :-))

Mocowodos X-Model Xanthia (Sanna),    A'Jigme Lamleh Schambala,    Bhoomi Lamleh Schambala,    A'Namba Lamleh Schambala

Mrzelo nás, že jsme neměli možnost vidět i Kyimo, ale na výstavě byla její moc pěkná dcera Annuschka (Tschumar Lamleh von Nama-schu x A'Kyimo Lamleh Schambala).
Kyimo i její páníčky zdravíme a těšíme se někdy příště na viděnou!!!


Mocowodos X-Model Xanthia,    An-Dha-Na D'Annuschka


A'Namba Lamleh Schambala

Po výstavě jsme odjeli na návštěvu k Petře a Walterovi do Ortenbergu. Ortenberg je mále městečko s krásnými historickými domy a v jednom z těchto krásných domů jsme měli možnost přespat.
Hned po příjezdu uvítaly opravdu srdečně Quaste a Namba naše chlupáče. Quaste i Namba jsou povahově příjemné a moc hodné fenky, tak nebyl po celou dobu naší návštěvy žádný problém, skvěle spolu vycházely.
Po přivítaní jsme vyrazili na společnou procházku, večer jsme se najedli a poseděli na městských hradbách.
Zkrátka co víc si přát než posezení v milé společnosti na krásném místě. :-)
 
 

V neděli jsme si udělali ještě malý výlet do Büdingenu.  Navštívili jsme  historickou část tohoto města. Říká se, že je to údajně nejkrášnější město Německa a myslím, že právem.

A ještě posledních pár společných fotek než vyrazíme domů.

Petře a Walterovi děkujeme za pozvání a za krásný víkend. Martině a Milanovi děkujeme za příjemné cestování v jejich společnosti.